O nas

Hurtownia Spożywcza

Jesteśmy hurtownią wyspecjalizowaną w handlu żywnością mrożoną i świeżą dla punktów detalicznych i gastronomicznych.

Coffee Bean

ŚWIDNICA

Coffee Bean

POZNAŃ

Coffee Bean

ZIELONA GÓRA

Obszar działalności

Jako podstawowy cel stawiamy powiększenie zasięgu terytorialnego naszej działalności oraz poszerzenie zakresu świadczonych usług. Nasza firma to nie tylko działalność dystrybucyjna i składowanie towaru, ale również najwyższej jakości usługi logistyczne. Posiadamy swoje nowoczesne oddziały w Świdnicy, Poznaniu i Zielonej Górze.

Przedstawicieli handlowych

Specjalistycznych samochodów

Produktów

Nasza Oferta

Gwarantujemy Państwu szeroką ofertę produktów w najlepszych cenach. W swojej ofercie mamy ponad 3500 różnych produktów. Współpracujemy z największymi producentami znanych marek oraz tych mniejszych, aby móc sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. 

Galeria

Galeria zdjęć Lechtom Świdnica i Lechtom Poznań

Historia

Firma Lechtom jest jednym z wiodących dystrybutorów lodów, mrożonek i produktów gastronomicznych na rynku polskim. Przedsiębiorstwo to zapoczątkowało swoją działalność w 1994 roku i od ponad 20 lat działa na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego oraz śląskiego. Od 2014 roku zakres ten powiększył się o województwo lubuskie z dodatkową siedzią w Zawadzie obok Zielonej Góry, a od roku 2015 o wielkopolskie z kolejną siedzibą w Plewiskach obok Poznania. Po ponad 20 latach swojej działalności możemy pochwalić się 3 oddziałami, 185 zatrudnionymi pracownikami oraz 56 specjalistycznymi autami dostawczymi gwarantującymi transport w wymaganych warunkach chłodniczych i mroźniczych. W nowoczesnym oddziale w Plewiskach (obok Poznania) oferujemy nie tylko dystrybucję produktów mrożonych i gastronomicznych, ale również możliwość składowania towaru. Nasza chłodnia jest w stanie zagwarantować do 3500 miejsc paletowych. Dzięki wieloletniej praktyce w branży, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, doskonały serwis i korzystne warunki handlowe. Do państwa obsługi dedykujemy kadrę 50 wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, gwarantujących najwyższą jakość usług. Chociaż nasza główna siedziba wywodzi się z Dolnego Śląska, jako podstawowy cel stawiamy powiększenie zasięgu terytorialnego naszej działalności oraz poszerzenie zakresu świadczonych usług. Tak więc nasza firma to nie tylko działalność dystrybucyjna i składowanie towaru, ale również najwyższej jakości usługi logistyczne. Współpracujemy z kluczowymi producentami w celu zapewnienia Państwu szerokiej gamy asortymentu przeznaczonego zarówno do obsługi punktów detalicznych jak i gastronomicznych. Ponadto obsługujemy jedne z większych sieci o zasięgu lokalnym oraz krajowym (m. in. Aligator, Chata Polska, Lewiatan, Livio, Rabat, Sklep Polski, Słoneczko, Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej).

Partnerzy

LECHTOM to firma z tradycją, wykwalifikowanymi ludźmi i doświadczeniem na rynku polskim. Współpracując z nami stawiasz na lojalność, rzetelność i profesjonalizm. Naszymi partnerami są m.in. firmy:

Jesteśmy otwarci

pon.-pt.

08:00-16:00

Adresy:

Oddział Świdnica:

ul. Wokulskiego 8, 58-100 Świdnica

Oddział Poznań:

ul. Składowa 3, 62-064 Plewiska

Oddział Zielona Góra:

ul. Osadnicza 35, 65-785 Zielona Góra

Kontakt

Telefony

Oddział Świdnica:
(74) 853–44–04
665–445–600

Oddział Poznań:

785–040–331

Oddział Zielona Góra:
793-773-703
785-041-341

Email

Oddział Świdnica:
biuro@lechtom.pl

Oddział Poznań:
biuro.poznan@lechtom.pl

Oddział Zielona Góra:
biuro.zg@lechtom.pl